আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয়

প্ৰেমিক ব্যৰ্থ প্ৰেমিকাৰ জন্মদিন উদযাপনত; খঙত অগ্নিশৰ্মা হৈ প্ৰেমিকাৰ লাইভ

জন্মদিনৰ বাবে যথেষ্ট প্ৰত্যাশা থকাটো ছোৱালী এজনীৰ বাবে একো অসাধাৰণ নহয়। টুইটাৰত পোষ্ট কৰা এটা ভিডিঅ’ত এজনী ছোৱালীয়ে বৰ্ণনা কৰিছে যে যেতিয়া সেই প্ৰত্যাশাবোৰ পূৰণ নহয় তেতিয়া কেনে অনুভৱ হয়। ছোৱালীজনীয়ে এটা ধেমেলীয়া আৰু সম্পৰ্কিত ভিডিঅ’ পোষ্ট কৰিছে য’ত তাই তাইৰ প্ৰেমিকে তাইৰ জন্মদিনৰ বাবে পৰ্যাপ্ত প্ৰচেষ্টা নকৰাৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছে। হাস্যকৰ ভিডিঅ’টোত, ছোৱালীজনীয়ে তাইৰ আগৰ জন্মদিনবোৰত কেনেদৰে প্ৰেমিকে তাইক বিশেষ অনুভৱ কৰাবলৈ ব্যৰ্থ হৈছে বৰ্ণনা কৰি এটা মিনি ৰেণ্টত গুচি যায়।

তেওঁ এই বছৰ তেওঁৰ জন্মদিনৰ বাবে তেওঁৰ প্ৰেমিকৰ পৰা কেনেধৰণৰ প্ৰত্যাশা আছে, আৰু যদি তেওঁৰ প্ৰত্যাশা পূৰণ নহয় তেন্তে তেওঁ কেনে প্ৰতিক্ৰিয়া দেখুৱাব সেই বিষয়েও কথা পাতিছিল। ছোৱালীজনীয়ে কৈছিল যে এটা সৰল কেক আৰু আহাৰ এতিয়া পৰ্যাপ্ত নহয়, আৰু তাইৰ প্ৰেমিকে কেনেদৰে তাইৰ জন্মদিন সফল হোৱাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ অতিৰিক্ত প্ৰচেষ্টা কৰিব লাগিব, যিদৰে তাই তেওঁৰ বাবে কৰে। তাই কৈছিল যে তাইৰ অন্তিম জন্মদিন উদযাপনৰ সময়ত, তাইৰ প্ৰেমিকে তাইক মাত্ৰ এটা কেক উফহাৰ দিছিল আৰু দুপৰীয়াৰ আহাৰৰ বাবে বাহিৰলৈ লৈ গৈছিল। তাই এইটোও গুৰুত্ব দিছিল যে “কেক তো কোই ভি কাত সকতা হে”।

যেতিয়া তাইৰ প্ৰেমিকে তাইক প্ৰভাৱিত কৰিবলৈ এই বছৰ বেলেগ ধৰণে কি কৰা উচিত বুলি সোধে, তাই মন্তব্য কৰে যে যদি সি তাইৰ জন্মদিনৰ বাবে কি কৰিব লাগে সুধিব লগা হয়, তেন্তে সি তাইৰ বাবে ইয়াক বিশেষ বা অনন্য কৰি তুলিব নোৱাৰে। তাই ক’লে, “এতিয়া ৱো ভি মাই বাটাউংগী কি বিশেষ কেয়া কৰ্ণ হে।” যিহেতু তাইৰ প্ৰেমিকে তেওঁৰ পৰা তাইৰ প্ৰত্যাশা বুজি পোৱাত ব্যৰ্থ হৈছিল, তাই খঙৰ সুৰত কৈছিল, “আগৰ টিউন কুছ প্লেন নহী কিয়া হোগা ইছ বাৰ, টু মাই কেক নহী কাটুঙ্গি। কেক চাচ্চি তেৰে মুহ পে মাৰ ডুংগী।”

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
%d bloggers like this: