ৰাষ্ট্ৰীয়

ভাইৰেল অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকা পণ্ডিতৰ গোপন ভিডিঅ’; লিংক বিচাৰি হাহাকাৰ ছবিপ্ৰেমীৰ

অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকা পণ্ডিতৰ এটা ব্যক্তিগত ভিডিঅ’ লিক হোৱাত ভোজপুৰী জগতত এক আলোড়নৰ সৃষ্টি হৈছে। প্ৰিয়ংকা পণ্ডিতৰ ভিডিঅ’টো ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। প্ৰিয়ংকাৰ সাহসী দৃশ্যবোৰ চলচ্চিত্ৰত দেখা যায়। কিন্তু এই প্ৰকৃত ভিডিঅ’টো চাই তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকল নিয়ন্ত্ৰণহীন হৈ পৰিছে।

প্ৰিয়ংকাৰ লিক হোৱা ব্যক্তিগত ভিডিঅ’ চাবলৈ মানুহে নিৰন্তৰ গুগলত চাৰ্চ কৰিছে আৰু ছাইটবিলাকত খুচৰি আছে। প্ৰিয়ংকা পণ্ডিতে তেওঁৰ ব্যক্তিগত ভিডিঅ’ৰ বিষয়ে এটা মিডিয়া পৰ্টেলৰ আগত কয়, “কিছুমান লোকে মোক বদনাম কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, সেয়েহে ভিডিঅ’টো ইচ্ছাকৃতভাৱে লিক কৰা হৈছে। ভিডিঅ’টো তেওঁলোকৰ এখন ভুল ছবি সৃষ্টি কৰাৰ উদ্দেশ্যৰে ভাইৰেল হৈ আছে।”

প্ৰিয়ংকাই দাবী কৰিছে যে ভিডিঅ’টো তাইৰ নহয় আন এজনী ছোৱালীৰ। এই মুহূৰ্তত, এই ভিডিঅ’টোৰ বিষয়ে প্ৰিয়ংকাৰ কথাত কোনো সত্যতা নাই। কিন্তু প্ৰিয়ংকা তেওঁৰ এই ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছৰে পৰা সংবাদ মাধ্যমৰ পৰা আতৰি ফুৰিছে। বাতৰি অনুসৰি, লিক হোৱা ভিডিঅ’টোত প্ৰিয়ংকা পণ্ডিত অকলে আছে বুলি কোৱা হৈছে কিন্তু যৌন উত্তেজনাৰ প্ৰচেষ্টাৰ সময়ত তেওঁক আপত্তিজনক অৱস্থাত দেখা গৈছে।

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
%d bloggers like this: