অসম

৫৫০ টা কেক কাটি জন্মদিন উদযাপন এজন ব্যক্তিৰ

মানুহৰ বাবে তেওঁলোকৰ নিজৰ জন্মদিনটো কিমান বিশেষ বেলেগকৈ কোৱাৰ প্ৰয়োজন নাই। যদিও কিছুমানে তেওঁলোকৰ বন্ধুবৰ্গ আৰু পৰিয়ালৰ সৈতে সময় অতিবাহিত কৰি দিনটো উদযাপন কৰে, আন কিছুমানে তেওঁলোকৰ জন্মদিন যিমান সম্ভৱ আকৰ্ষণীয় আৰু স্মৰণীয় কৰি তুলিবলৈ সকলো প্ৰচেষ্টা কৰে। তেনে এটা উদাহৰণ- মুম্বাইৰ এজন ব্যক্তিয়ে কিবা বেলেগ কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিল আৰু তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপন কৰিবলৈ ৫৫০ টা কেক কাটিছিল। ভিডিঅ’টো মুম্বাইৰ কান্দিভালীৰ বুলি কোৱা হৈছে আৰু তিনিখন ডাঙৰ টেবুল দেখুওৱা হৈছে য’ত কেকবোৰ ৰখা হৈছে। টুইটাৰত প্ৰকাশ পোৱা ভিডিঅ’টোত সূৰ্য ৰাতুৰীক বিভিন্ন ফ্লেভাৰৰ ৫৫০ টা ৰঙীন কেক কাটি থকা দেখা গৈছে। যেতিয়া তেওঁ কেকবোৰ এটা এটাকৈ চুৰিৰে কাটিছিল, তেওঁলোকৰ বেছিভাগেই তেওঁলোকৰ মোবাইল ফোনত অনুষ্ঠানটো ৰেকৰ্ডিং কৰি তেওঁৰ চাৰিওফালে এক বিশাল জনসমাগম হৈছিল। জি নিউজে উদযাপনৰ এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰি এটা শিৰোনাম দিছিল, ”এজন ব্যক্তিয়ে মুম্বাইৰ কান্দিভালী ৱেষ্ট ষ্টেচনৰ ওচৰত একেলগে ৫৫০ টা কেক কাটি তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপন কৰিছিল। জন্মদিনৰ সময়ত, মানুহে কৰোনাৰ নিয়ম অমান্য কৰিছিল এতিয়া এই ভিডিঅ’টো ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে।”

Show More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
%d bloggers like this: